Automatyzacja i robotyzacja w Twojej firmie

Poznaj naszą ofertę

Pomożemy Ci dobrać rozwiązania technologiczne idealnie dopasowane do charakteru pracy i branży

Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych

Oferujemy szeroki wachlarz usług, które sprawdzą się w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Projektujemy i wdrażamy technologię IML, zajmujemy się odbiorem i sztaplowaniem wyprasek, opracowujemy roboty boczne do szybkich aplikacji. Automatyzujemy procesy kontroli jakości poprzez wdrażanie systemów wizyjnych, pomiary i segregację. Oferujemy także usługi projektowania form wtryskowych.

history image
history image

Branża Metalowa

Dla firm z branży metalowej podejmujemy się budowy zrobotyzowanych stanowisk obsługi obrabiarek, projektowania i programowania robotów sześcioosiowych. Przeprowadzamy automatyzację pomiarów kontrolnych oraz wszelkie prace związane z montażem, klejeniem i skręcaniem. Ponadto wykonujemy formy wtryskowe oraz elementy na obrabiarkach CNC.

Branża Spożywcza

Optymalizujemy pracę przedsiębiorstw działających w branży spożywczej - modernizujemy sterowanie maszyn, wdrażamy rozwiązania umożliwiające pakowanie produktów żywieniowych w opakowania jednostkowe, zbiorcze, kartony i paletowanie. Przeprowadzamy kontrole wizyjne i segregacje, wykorzystujemy roboty sześcioosiowe i roboty współpracujące. Zajmujemy się projektowaniem i budową maszyn specjalistycznych, które zwiększą efektywność Twojego biznesu.

history image
history image

Opakowania do procesów pasteryzacji i sterylizacji

Mamy innowacyjne rozwiązanie problemu nadmiernego stosowania dodatków chemicznych do żywności. Oferujemy formy wtryskowe do produkcji opakowań, które nadają się do przeprowadzania w nich procesów pasteryzacji i sterylizacji żywności. Opracowana przez nas konstrukcja zamknięcia opakowania, zapewnia jego szczelność przez cały proces termicznej obróbki żywności. Skoro można naturalnie ... to po co stosować chemię? Skontaktuj się znami, aby uzyskać precyzyjniejsze informacje.

history image

Dowiedz się, jakie procesy możemy zoptymalizować
w Twojej firmie! Przeanalizujemy możliwości i dobierzemy najlepsze rozwiązania.