Automatyzacja i robotyzacja w Twojej firmie

Poznaj naszą ofertę

Pomożemy Ci dobrać rozwiązania technologiczne idealnie dopasowane do charakteru pracy i branży

Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych

Oferujemy szeroki wachlarz usług, które sprawdzą się w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Projektujemy i wdrażamy technologię IML, zajmujemy się odbiorem i sztaplowaniem wyprasek, opracowujemy roboty boczne do szybkich aplikacji. Automatyzujemy procesy kontroli jakości poprzez wdrażanie systemów wizyjnych, pomiary i segregację. Oferujemy także usługi projektowania form wtryskowych.

history image
history image

Branża Metalowa

Dla firm z branży metalowej podejmujemy się budowy zrobotyzowanych stanowisk obsługi obrabiarek, projektowania i programowania robotów sześcioosiowych. Przeprowadzamy automatyzację pomiarów kontrolnych oraz wszelkie prace związane z montażem, klejeniem i skręcaniem. Ponadto wykonujemy formy wtryskowe oraz elementy na obrabiarkach CNC.

Farmacja

Automatyzacja i robotyzacja znajduje również zastosowanie w farmacji! By usprawnić funkcjonowanie przedsiębiorstw, wykorzystujemy roboty sześcioosiowe i roboty współpracujące. Zajmujemy się projektowaniem i wykonaniem maszyn specjalistycznych oraz automatyzacją pomiarów kontrolnych. Jednostkowo produkujemy części zamienne do maszyn farmaceutycznych, a także tworzymy oprogramowania zgodne z FDA.

history image
history image

Branża Spożywcza

Optymalizujemy pracę przedsiębiorstw działających w branży spożywczej - modernizujemy sterowanie maszyn, wdrażamy rozwiązania umożliwiające pakowanie produktów żywieniowych w opakowania jednostkowe, zbiorcze, kartony i paletowanie. Przeprowadzamy kontrole wizyjne i segregacje, wykorzystujemy roboty sześcioosiowe i roboty współpracujące. Zajmujemy się projektowaniem i budową maszyn specjalistycznych, które zwiększą efektywność Twojego biznesu.

Dowiedz się, jakie procesy możemy zoptymalizować w
Twojej firmie! Przeanalizujemy możliwości i dobierzemy najlepsze rozwiązania.